Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Kraśnik

Poradnik Klienta

Epilacja laserowa – nowoczesny możliwość na łatwe ciało!

Epilacja laserowa Hrubieszów

Ładne i zadbane ciało we nowym świecie stanowi jednym z pierwszych wyznaczników piękna. Na długim i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w czasie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo dużych obszarów ciała. Chcąc jak dobrze cechować się na plaży, warto przed urlopem udać się na środek laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody zwalczania niechcianego owłosienia zezwalają na zdobycie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te style, dzięki którym pozbywamy się włosów na stosunkowo długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą krótkotrwałe a poprzez ostatnie niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, a przy tym bawić się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na środek laserowego usuwania owłosienia, tani w pewnych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Hrubieszów

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest robiona przy zastosowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Nadaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i powodują redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc dania do samych potrzeb pacjenta, co zapobiega sprowadzaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz dużo modna jest więcej depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do przeprowadzenia laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć bycia dobrej roli w planach estetycznych. Ta czynność medyczna jest przeznaczona oraz dla pacjentów, którzy przechodzą na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, ale jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze technologie i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja zapewne stanowić dokonywana u pacjentów z jakimś rodzajem cery oraz typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w dziale zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
chęć do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do przeprowadzenia laseroterapii jest i duża lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak i po zabiegu, chwali się unikanie ekspozycji na światło oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w kwestii kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Hrubieszów

Zabieg laseroterapii nie składa się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do naszych naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w stronie delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się utrzymywać do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Hrubieszów

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments