Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Chełmża

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lusterko oraz nie możemy się nadziwić, jako bardzo zamieniłoby się własne ciało w toku tych kilku lat. Nagle ujawnia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) oraz nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w pomieszczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć niewystarczająco więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem otwiera być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia i diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Kamień Krajeński

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim materiale skoncentrujemy się na podstawowej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a ściśle na innowacyjnej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metod LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w niezwykle bliskim okresie po przeprowadzeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kieruje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Kamień Krajeński

Zabiegowi potrafią być pasowane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg realizowany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Kamień Krajeński

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki podejście, by jako najbardziej ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim prowadzona jest podstawowa liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G idzie na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych ustaleń i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne być przeprowadzona miejscowo czyli na ważniejszym obszarze. W wczesnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie partie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na znacznym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, by kupiony w obrocie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w przeciwnym mieszkaniu ich innego ciała. Z obecnej szans korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Kamień Krajeński

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko realizowana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej wykonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje bardzo więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy rzuca się lipolizę.

Liposukcja Kamień Krajeński

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments